Kwatera pracownicza w Bielanach Wroclawskich-8 minut do LG w Biskupicach i innych miejsc pracy, błyskawiczny dojazd do obwodnicy

Data dodania: 27-07-2018

Wyświetleń: 102 (unikalne: 2)


Noclegi do wynajęcia-lub cały domek-prawie 100 m2- dla Pracowników-10 ew.11 miejsc/okazjonalnie/- kameralnie/bez innych firm/-w samych Bielanach Wrocławskich--wszędzie błyskawiczny dojazd i blisko , ogródek, grill, posesja z miejscem na samochód.

Pokoje przestronne  3-4 os., - w każdym  - duże telewizory 32-42 cale, stół, krzesla, szafa , komody, relingi na ręczniki, stojaki na obuwie, firanki, zasłony-jak w domu. Ściany przy łóżkach wyłożone ciepłą, przytulną okleiną, szafki i lampki nocne. Posprzątane.

W korytarzach szafki na buty, wieszaki. Pralka i elektryczna suszarka do suszenia prania. Budynek izolowany-w lecie chłodno, w zimie naprawdę ciepło.

Łazienka z kabiną prysznicową z oknem, 2 wc. Dwa wejscia-jedno wprost do pomieszczenia gospodarczego- mozna  zostawic brudne buty czy ubrania robocze, narzędzia, przybory do grilla, itd-są szafki, półki, wieszaki.

Palarnia.

Odległość do: Biedronki, Netto, Żabki, poczty, banku- 1 minuta.

Amazon. Prologis, Cadbury- Bielany-5 minut
Biskupic Podgórnych-8-13 min., 
Obwodnicy - 3 minuty

Magnic - 6 minut

Pełczyc - 14 minut
Węzła Bielańskiego- 6 minut- (Tesco, Auchan, Agata Meble, Ikea, itd..)
Domasławia - Gardinia, NETTO-5 minut,
Wrocławia - KP1- 12-14 minut.
Nowej Wsi Wrocławskiej -Eurocash, Nestle Purina - 12-14 minut
Stacji Orlen Bielany- 10 minut

Krótszy termin najmu calego domu , pokoi do uzgodnienia

  • Dostęp do kuchni
  • Dostęp do lodówki
  • Grill
  • Internet WiFi
  • Ogród
  • Parking
  • Telewizor / sala telewizyjna
cena za osobę w pokoju 4 osobowym20.00 zł - 40.00 zł
cena za osobę w pokoju 3 osobowym20.00 zł - 40.00 zł
cena za wynajem całego domu 4500.00 zł - 0.00 zł


Kwaterunek | Dom

Dolnośląskie

Adres: Bielany Wrocławskie, ul. Wrocławska 40
Num. tel.: 722171706

pokaż email...
Kwatera pracownicza w Bielanach Wroclawskich-8 minut do LG w Biskupicach i innych miejsc pracy, błyskawiczny dojazd do obwodnicy Kwatera pracownicza w Bielanach Wroclawskich-8 minut do LG w Biskupicach i innych miejsc pracy, błyskawiczny dojazd do obwodnicy Kwatera pracownicza w Bielanach Wroclawskich-8 minut do LG w Biskupicach i innych miejsc pracy, błyskawiczny dojazd do obwodnicy Kwatera pracownicza w Bielanach Wroclawskich-8 minut do LG w Biskupicach i innych miejsc pracy, błyskawiczny dojazd do obwodnicy Kwatera pracownicza w Bielanach Wroclawskich-8 minut do LG w Biskupicach i innych miejsc pracy, błyskawiczny dojazd do obwodnicy Kwatera pracownicza w Bielanach Wroclawskich-8 minut do LG w Biskupicach i innych miejsc pracy, błyskawiczny dojazd do obwodnicy Kwatera pracownicza w Bielanach Wroclawskich-8 minut do LG w Biskupicach i innych miejsc pracy, błyskawiczny dojazd do obwodnicy Kwatera pracownicza w Bielanach Wroclawskich-8 minut do LG w Biskupicach i innych miejsc pracy, błyskawiczny dojazd do obwodnicy Kwatera pracownicza w Bielanach Wroclawskich-8 minut do LG w Biskupicach i innych miejsc pracy, błyskawiczny dojazd do obwodnicy Kwatera pracownicza w Bielanach Wroclawskich-8 minut do LG w Biskupicach i innych miejsc pracy, błyskawiczny dojazd do obwodnicy

Formularz kontaktowy


captchaBack to top
UA-92529257-2  Dokument bez tytułu